Девять тысячь новых робочих мест для винничан предоставит МХП "Мироновский хлебопродукт" (Торговая марка Наша Ряба)

Реклама

Любые виды рекламы - размещение и изготовление

адресные e-mail рассылки по Виннице

email рассылки по Украине 
 
Винницкие новости

Николай Джига - ВинницаЗ робочою поїздкою Микола Джига відвідав Ладижин.

МХП «Миронівський хлібопродукт» — вертикально інтегрована компанія. Щоб стати незалежною від постачальників та коливань цін на сировину, компанія вирощує аграрні культури та обробляє їх на елеваторах для забезпечення власних комбікормових заводів, виробляє корми для власних бройлерних птахофабрик. МХП контролює повний виробничий цикл, від маленького курчати до дорослої птахи та кінцевого продукту; провадить дистрибуцію через власний парк вантажівок. Саме такий самодостатній комплекс будується поблизу міста Ладижина.

Будівництво Ладижинського виробничого комплексу компанії «Миронівський хлібопродукт» розпочалось ще 20 травня 2010 року. Відповідно до проекту, на території комплексу будується потужна птахофабрика, яка випускатиме куряче м’ясо під ТМ «Наша Ряба».

Голова облдержадміністрації під час поїздки до міста Ладижина особисто оглянув всі об’єкти виробничого циклу, і відмітив масштабність комплексу, який об’єднуватиме потужності з виробництва м`яса птиці, комбікормів і зернозаготівлі.

Мироновский Хлебопродукт в Виннице - ТМ Наша ряба

Всього Ладижинська птахофабрика складатиметься з 26 виробничих майданчиків, що дозволить вирощувати 33,8 млн. курчат-бройлерів одночасно; інкубатора на 300-350 млн. яєць та заводу із забою птиці. Для забезпечення птахофабрики комбікормами на території Ладижинського виробничого комплексу будується комбікормовий завод потужністю 160 тонн продукції на годину та олійно-пресовий завод, який зможе переробляти до 2 тис. тонн соняшнику на добу, загальною площею 56 тис. кв. м. Будуються елеватори для зберігання соняшнику і кукурудзи. Крім того комплекс матиме власні технологічні очисні споруди, роботи над якими вже перейшли у другу фазу та розширену мережу для персоналу – в тому числі котельню і їдальню, де можна скуштувати обід за 1 гривню.

Дев'ять тисяч нових робочих місць для вінничан надасть МХП "Миронівський хлібопродукт"

Оглядаючи новітній інкубатор (площею 10000 кв.м), Микола Джига звернув увагу на використання нових технологій для покриття підлоги європейського зразка.

Базою для забезпечення Ладижинського комплексу зерновими стало ТОВ «Зернопродукт», угіддя якого якраз знаходяться у Вінницькій області. З одного боку, господарство постачатиме комплексу сировину для виробництва комбікормів, а з іншого – матиме базу для зберігання вирощеного зерна.

Фактично, територія підприємства охопить чотири райони Вінницької області: Бершадський, Тульчинський, Гайсинський і Тростянецький. Бригади з вирощування птиці будуть розосереджені в різних районах, оскільки виробничі потужності такої великої птахофабрики, згідно з санітарними і ветеринарними нормами, не можуть розміщуватися в одному місці.

Строительство МХП Миронівський хлібопродукт в Винницкой области - Торговая марка Наша ряба

«За обсягами виробництва даний виробничий комплекс даватиме – 400 тис. тонн м`яса птиці на рік. Птахофабрика стане найпотужнішою в Україні. – зазначив Микола Джига. - Крім цього це 9 тис. робочих місць (для двох черг будівництва) із високою зарплатою для мешканців 4 районів, налагоджена соціальна інфраструктура, і важливий наповнювач обласного бюджету. Аналогів такого комплексу немає».

Як переконався губернатор - будівництво триває такими темпами, що першу чергу Ладижинського комплексу МХП планує запустити вже на початку 2012 році. На повну потужність це унікальне птахівниче мегапідприємство запрацює у 2015 році.

Крім цього, під час робочої поїздки 26 серпня до Ладижина, голова облдержадміністрації ознайомився із роботою неінфекційного відділення Ладижинського міського територіального медичного об’єднання (МТМО). Заклад розрахований на 150 ліжок, і має 10-хвилинний доступ карет швидкої допомоги до будь-якої вулиці м. Ладижин та оточуючих сіл.

Микола Джига оглянув відремонтоване цього року реанімаційне відділення та привітав п’ятьох породіль у пологово-гінекологічному відділенні теплими словами та цінними подарунками.

Вісім років поспіль в лікарні щороку проводиться капітальний ремонт одного із відділень. Персонал МТМО не має нарікань на підтримку міської влади, і як переконався керманич регіону Ладижинське МТМО – приклад медичного закладу, який приведено майже до зразкового порядку. Щодо нарікань, то губернатор звернув увагу міського голови та керівництва лікарні на недоліки при благоустрої території МТМО біля входу та засмічену автомайстерню. Дані недоліки мер Ладижина пообіцяв ліквідувати за тиждень.

«У цьому закладі створені усі необхідні умови як для перебування пацієнтів, так і для роботи медиків. Важливішого питання чим здоров’я людей немає! І тут це чудово розуміють», - підкреслив Микола Джига.

В ході робочої поїздки Ладижином голова облдержадміністрації Микола Джига ознайомився також із роботою дошкільного навчального закладу «Росинка».

Центр педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з вадами опорно-рухового аппарату та порушення мовлення при ДНЗ «Росинка» активно працює у Ладижині із 2007 року.

Життя малюків у дитячому садку побудоване так, щоб кожний день був пов'язаний із задоволенням від пізнання світу рухів, врахуванням інтересів і потреб дитини, вдосконаленням здібностей. Пріоритетними формами організації навчання стали заняття зі структурованих знань, заглиблення в проблему, дослідження, спостереження, творчо-логічні заняття, заняття на природі та природному середовищі, діалог, гра, диспути, дискусії. У груповій кімнаті обладнано пізнавальний центр розвитку. У часі дітей ніхто не обмежує, вони вільні у власних діях, поступово переходять від одного виду діяльності до іншого.

Як підкреслили працівники «Росинки» – в основі роботи закладу – оздоровче спрямування освітнього процесу і лікувально-профілактичні заходи. З огляду на це, розроблена модель управлінської діяльності процесом фізичного виховання і оздоровлення, система роботи з використанням здоров'язберігаючих технологій. Крім того заклад постійно отримує підтримку від міської влади.

Голова облдержадміністрації Микола Джига зазначив, що робота таких закладів вкрай необхідна, адже вони дозволяють таким малюкам увійти у життєве середовище, пізнати світ на рівні з іншими своїми однолітками й одночасно підтягнути своє здоров’я.

Що ж до роботи міської влади з підтримки ДНЗ та вцілому, то губернатор відмітив: «Роботу міської влади Ладижина оцінюю на п’ятірку. Ви будуєте дороги, підтримуєте освітян, вдосконалюєте медичну галузь, розвиваєте економічну та соціальну інфраструктуру - за це вам будуть вдячні всі ладижинчани».


Источник: "Моя Вінниця"
За iнформацiєю: Офіційне інтернет-представництво Вінницької ОДА

Tags:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить 

Новости / События

Программа ДНЯ ЕВРОПЫ в Виннице - 14 мая 2016

Винница готовится отмечать День Европы.

14 мая на жителей и гостей города ждет интересная развлекательная и художественная программа традиционно с интерактивом для людей всех возрастов и предпочтений.

Читать полностью...
 
День ЕВРОПЫ в Виннице. 16 мая 2015

День ЕВРОПЫ в Виннице. 16 мая 201516 мая. В День Европы в Виннице винничан и гостей города ждет насыщенная программа с благотворительными акциями, концертами, фестивалями живых скульптур и уличных музыкантов, мастер-классами и многими другими занятными. Об этом представителям СМИ 6 мая рассказали на пресс-конференции организаторы мероприятий.

Читать полностью...
 
Открытие фонтана РОШЕН. Концерт Brutto (ex "Ляпис Трубецкой") 25 апреля 2015

открытие фонтана Рошен Винница - 25 апреля - БРУТТО (Ляпис Трубецкой)25 апреля — праздничное открытие сезона свето-музыкального фонтана "Рошен" в Виннице.

В 2015 году хедлайнером праздника будет группа Brutto - новый проект экс-солиста "Ляписа Трубецкого" Сергея Михалка. В частности, группа исполнит знаменитую песню "Воины света", ставшую неформальным гимном Революции Гі́дності.

Читать полностью...
 
Новогодняя иллюминация в Виннице — от «РТМ-Украина»

РТМ Украина - ВинницаОператор наружной рекламы завершил первый этап комплексного проекта благоустройства улиц Винницы в 2014 году.

Новая уникальная иллюминация, выполненная по заказу «РТМ-Украина» австрийской компанией MKILLIMINATION, зажглась над улицей Пирогова вечером 19 декабря.

Читать полностью...
 
Молочноконсервный комбинат ROSHEN за 700 000 000 грн. открылся 25 апреля в Виннице
Молочноконсервный комбинат ROSHEN за 700 000 000 грн. открылся 25 апреля в ВинницеМеждународная кондитерская корпорация Roshen инвестировала около 700 млн грн в строительство в Виннице одного из крупнейших в Восточной Европе молочно-консервного комбината. Открытие комбината состоялось 25 апреля 2014 года.

Во время открытия завода владелец кондитерской корпорации Roshen, народный депутат Украины Петр Порошенко заметил, что сегодня Украина нуждается в создании новых производств по самым современным технологиям для обеспечения нового качества жизни.

Читать полностью...
 
Фонтан РОШЕН — Праздничное открытие сезона! 25 апреля 2014 г.

открытие сезона работы фонтана РОШЕН 2014 - ВинницаФонтан РОШЕН открывает сезон 2014 года!

25 апреля в 19.30 начало праздничной программы.

Выступают: Петр Порошенко, группа "Друга ріка", группа "ТІК".

Читать полностью...
 
Eastlabs ToGo в Виннице! 29 января

Eastlabs TogoВ рамках программы Eastlabs TоGo, цель которой составляет знакомство с местным сообществом, пройдет мероприятие Eastlabs ToGo Vinnitsa! Партнеры акселератора проведут менторскую сессию, посвященную бизнес модели (business model canvas), после чего будут рады услышать питчи проектов. После презентации проектов, отобранные партнерами команды, поедут в Киев, чтобы встретиться с инвестиционным комитетом и официально стать резидентами акселератора!

Eastlabs ToGo Винница пройдет 29 января в анти-кафе Равлик по адресу ул. Плеханова 15, г. Винница.

Читать полностью...
 
Бизнес-новости и реклама в Виннице и Винницкой области