Реклама

Любые виды рекламы - размещение и изготовление

адресные e-mail рассылки по Виннице

email рассылки по Украинеhttp://be-zon.ru/ купить трековые системы arlight led светильники.
 
 
События

Бізнес-конференція "Як зміцнити бізнес з середини: корпоративна культура"28 жовтня 2011р.

м.Вінниця, Конференц-центр "ПАНОРАМА"

Навіщо бізнесу корпоративна культура ?

Складається враження що мало хто чітко розуміє що являє собою корпоративна культура, уже не говорячи для чого вона і чи потрібна вона узагалі. Здебільшого корпоративна культура асоціюється з однотипним стилем одягу у персоналу (дресс-код), корпоративним відпочинком та дотриманням фірмових кольорів. Спробуємо детальніше розібратися в даному питанні

За словами Віктора Тамберга, відомого російського спеціаліста з консалтингу «Корпоративна культура, це культура взагалі - система соціалізації, прийнята в конкретній групі, і визначає правила поведінки в рамках цієї групи. Те, як люди спілкуються в компанії - це культура, то, як вони підходять до роботи, виявляють чи не виявляють ініціативу - це культура. Чи соромно обдурити або навіть обікрасти рідну компанію чи ні - і це питання культури. За що працівникам дають або знімають премію - це питання культури. Кого і як брати на роботу - це також серйозне питання саме культури. Культура - це вам не «цінності компанії» і не спів дурного гімну вранці. Це набагато більше. І серйозніше. І важливіше.»

Будь-яка компанія має свою культуру. Коли в компанії працює 3 людини - там вже є культура, яка визначає норми, цілі, принципи та цінності.Це абсолютно природній процес: коли люди об'єднуються в групу навколо якого-небудь фактора, спонтанно виникає і свій набір норм і правил, свої принципи і цінності.

По мірі росту компанії, збільшується чисельність і люди перестають постійно спілкуватися один з одним, компанія перестає бути «сім'єю» і звична культура розсипається з усіма витікаючими наслідками, як то втрата мотивації до роботи та лояльності до компанії, зниження керованості.

Виникають окремі групи – продавці, робочі, менеджмент, технологи, маркетологи тощо.  У кожної з цих «каст» свої цінності і пріоритети. Цілі продавців – зростання обороту, тобто якомога більше продати, у майстрів - вдосконалити свої знання та навички, ну а менеджмент намагається  зробити кар’єру, просунутись по ієрархічних сходинках та збільшити свій вплив. Потрібно це зрозуміти і правильним способом підтримувати, а не йти проти природних процесів розвитку організації.

Для кожної з таких груп потрібен особливий підхід для того щоб ця група працювала в унісон для своїх власних цілей, які інтегруються в спільну справу.

Як досягнути цього результату можна буде дізнатися  відвідавши Бізнес-конференцію «Як зміцнити бізнес з середини: корпоративна культура», яка відбудеться 28 жовтня 2011 року в м. Вінниця. На конференції Ви зможете дізнатись що являє собою корпоративна культура, ознайомитись з досвідом передових компаній, зав’язати корисні ділові контакти.

Партнерами конференції виступили Центр розвитку персоналу «Геліос» та Адвокатська контора «Башня».

У програмі конференції:


1. Цінності компанії. Місія, філософія.

Значення для розвитку і зростання.

2. Принципи роботи з клієнтами.

3. Управління якістю.

4. Командна робота, тімбілдінг.

5. Впровадження корпоративної культури.

Проблеми і результати.

6. Корпоративна культура і диллерство.

7. Корпоративна культура. Роль керівника.

Програма доповнюється.


Серед доповідачів: Епіцентр, ТМ "Корса", ТРК "Еверест" та інші


Реєстрація за телефоном:  (067) 905-18-05 (0432) 52-69-50 , Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.

Реєстраційний внесок 100 грн. (сплачується перед початком конференції)


Конференц зал ПАНОРАМА В ВИННИЦЕ

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить 

Новости / События

Программа ДНЯ ЕВРОПЫ в Виннице - 14 мая 2016

Винница готовится отмечать День Европы.

14 мая на жителей и гостей города ждет интересная развлекательная и художественная программа традиционно с интерактивом для людей всех возрастов и предпочтений.

Читать полностью...
 
День ЕВРОПЫ в Виннице. 16 мая 2015

День ЕВРОПЫ в Виннице. 16 мая 201516 мая. В День Европы в Виннице винничан и гостей города ждет насыщенная программа с благотворительными акциями, концертами, фестивалями живых скульптур и уличных музыкантов, мастер-классами и многими другими занятными. Об этом представителям СМИ 6 мая рассказали на пресс-конференции организаторы мероприятий.

Читать полностью...
 
Открытие фонтана РОШЕН. Концерт Brutto (ex "Ляпис Трубецкой") 25 апреля 2015

открытие фонтана Рошен Винница - 25 апреля - БРУТТО (Ляпис Трубецкой)25 апреля — праздничное открытие сезона свето-музыкального фонтана "Рошен" в Виннице.

В 2015 году хедлайнером праздника будет группа Brutto - новый проект экс-солиста "Ляписа Трубецкого" Сергея Михалка. В частности, группа исполнит знаменитую песню "Воины света", ставшую неформальным гимном Революции Гі́дності.

Читать полностью...
 
Новогодняя иллюминация в Виннице — от «РТМ-Украина»

РТМ Украина - ВинницаОператор наружной рекламы завершил первый этап комплексного проекта благоустройства улиц Винницы в 2014 году.

Новая уникальная иллюминация, выполненная по заказу «РТМ-Украина» австрийской компанией MKILLIMINATION, зажглась над улицей Пирогова вечером 19 декабря.

Читать полностью...
 
Молочноконсервный комбинат ROSHEN за 700 000 000 грн. открылся 25 апреля в Виннице
Молочноконсервный комбинат ROSHEN за 700 000 000 грн. открылся 25 апреля в ВинницеМеждународная кондитерская корпорация Roshen инвестировала около 700 млн грн в строительство в Виннице одного из крупнейших в Восточной Европе молочно-консервного комбината. Открытие комбината состоялось 25 апреля 2014 года.

Во время открытия завода владелец кондитерской корпорации Roshen, народный депутат Украины Петр Порошенко заметил, что сегодня Украина нуждается в создании новых производств по самым современным технологиям для обеспечения нового качества жизни.

Читать полностью...
 
Фонтан РОШЕН — Праздничное открытие сезона! 25 апреля 2014 г.

открытие сезона работы фонтана РОШЕН 2014 - ВинницаФонтан РОШЕН открывает сезон 2014 года!

25 апреля в 19.30 начало праздничной программы.

Выступают: Петр Порошенко, группа "Друга ріка", группа "ТІК".

Читать полностью...
 
Eastlabs ToGo в Виннице! 29 января

Eastlabs TogoВ рамках программы Eastlabs TоGo, цель которой составляет знакомство с местным сообществом, пройдет мероприятие Eastlabs ToGo Vinnitsa! Партнеры акселератора проведут менторскую сессию, посвященную бизнес модели (business model canvas), после чего будут рады услышать питчи проектов. После презентации проектов, отобранные партнерами команды, поедут в Киев, чтобы встретиться с инвестиционным комитетом и официально стать резидентами акселератора!

Eastlabs ToGo Винница пройдет 29 января в анти-кафе Равлик по адресу ул. Плеханова 15, г. Винница.

Читать полностью...
 
Бизнес-новости и реклама в Виннице и Винницкой области