Реклама

Любые виды рекламы - размещение и изготовление

адресные e-mail рассылки по Виннице

email рассылки по Украине 
 
События

открыт фонтан РОШЕН в Виннице 4 вересня, у Вінниці, яка вважається кондитерською столицею Східної Європи відкрито набережну Рошен та унікальний світло-музичний фонтан, який за технічними характеристиками можна порівняти лише з найвідомішим у світі фонтаном в Дубаї. Але навіть він дещо поступається цьому чудовому поєднанню людської фантазії та технічних можливостей, бо будувався в комфортних умовах і є статичним. На відміну від нього, український фонтан є плавучим судном, розташованим у воді живої річки – Південний Буг.


Півтора роки, поки йшло будівництво, вінничани спостерігали чарівне перетворення місця, яке старші люди пам’ятають як так званий острів Кемпа, закинутий, небезпечний, темний район. В неділю це оновлене квітуче місце, де з приємністю можуть провести час від найменшого до найстаршого, було відкрито офіційно.

В історії України - це єдиний соціально-культурний проект такого масштабу, який було повністю реалізовано за рахунок інвестицій приватного інвестора. Фонд Петра Порошенка взяв на себе усі витрати з реконструкції набережної Рошен довжиною 700 м, встановив нову мережу освітлення та здійснює облаштування прилеглої території площею 16,5 кв.м. Загальна вартість проекту Набережної Рошен і Фонтана перевищує 70 млн.грн.

На берегах Південного Бугу, мабуть ніколи не було так людно, як під час святкового концерту на честь відкриття набережної, адже зібралось понад 70 тисяч городян та гостей міста. Для того, щоб усі бажаючі змогли подивитися відкриття, довелось підганяти спеціальні авто з екранами, вмикати трансляцію відкриття на площах Вінниці, та в барах і ресторанах, які теж в результаті були переповнені.

Розпочинаючи святкування, керівники міста та області відзначили, що подібне диво може і повинно стати прикладом для кожного бізнесмена та підприємця. Що це унікальний вклад в інфраструктуру та імідж міста Вінниці як нової столиці фонтанів.

Порошенко, Татусяк, Джига, Гройсман - открытие фонтана в Виннице

За словами голови Вінницької облдержадміністрації Миколи Джиги, це нагода сказати, що Вінниччина має одного з найкращих інвесторів. Голова обласної ради Сергій Татусяк сказав, що така подія, як створення унікального культурно-розважального комплексу є суттєвим кроком у всю ту євроінтеграційну роботу, яку веде фонд Петра Порошенка і обласна рада.

Мер міста Володимир Гройсман зазначив, що набережній присвоєно ім’я Рошен рішенням міської ради. І це означає, що народне визнання увічнило те добре, що робить ця корпорація для міста.

Вечірнє шоу о сьомій вечора розпочав інструментальний гурт Симфоманія. За ним виступали гурт Мандри, народна артистка України Оксана Білозір та гурт ТІК.

Фонтан відкрив сам Петро Олексійович. У своєму привітальному слові він відзначив, що захоплений тим, як багато людей прийшло спостерігати народження нового фонтану. Ще більше його вразило те, що вінничани дуже гарно поводились навіть за такого скупчення народу. «Я не бачив жодної цигарки, жодної пляшки пива, жодного гнівного слова не чув. Зате стільки усмішок одночасно я, мабуть, не бачив ще ніколи у житті».

«Це фонтан, подарований усьому місту, сказав Петро Олексійович, - і кожному його мешканцю. І він є символом того, що мрії на краще завжди збуваються».

Після промови Петро Порошенко пройшов до пульта запуску фонтана, і почалось неймовірне дійство. Усі присутні нарешті побачили фонтан, який протягом півгодини дивував публіку, під музику та у супроводі лазерних променів виконував власну шоу-програму. Фіналом шоу став святковий феєрверк.

Починаючи з 5 вересня і до самих морозів фонтан працюватиме кожного дня з 12:00 до 22:00.


источник: MyVin.com.ua

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить 

Новости / События

Программа ДНЯ ЕВРОПЫ в Виннице - 14 мая 2016

Винница готовится отмечать День Европы.

14 мая на жителей и гостей города ждет интересная развлекательная и художественная программа традиционно с интерактивом для людей всех возрастов и предпочтений.

Читать полностью...
 
День ЕВРОПЫ в Виннице. 16 мая 2015

День ЕВРОПЫ в Виннице. 16 мая 201516 мая. В День Европы в Виннице винничан и гостей города ждет насыщенная программа с благотворительными акциями, концертами, фестивалями живых скульптур и уличных музыкантов, мастер-классами и многими другими занятными. Об этом представителям СМИ 6 мая рассказали на пресс-конференции организаторы мероприятий.

Читать полностью...
 
Открытие фонтана РОШЕН. Концерт Brutto (ex "Ляпис Трубецкой") 25 апреля 2015

открытие фонтана Рошен Винница - 25 апреля - БРУТТО (Ляпис Трубецкой)25 апреля — праздничное открытие сезона свето-музыкального фонтана "Рошен" в Виннице.

В 2015 году хедлайнером праздника будет группа Brutto - новый проект экс-солиста "Ляписа Трубецкого" Сергея Михалка. В частности, группа исполнит знаменитую песню "Воины света", ставшую неформальным гимном Революции Гі́дності.

Читать полностью...
 
Новогодняя иллюминация в Виннице — от «РТМ-Украина»

РТМ Украина - ВинницаОператор наружной рекламы завершил первый этап комплексного проекта благоустройства улиц Винницы в 2014 году.

Новая уникальная иллюминация, выполненная по заказу «РТМ-Украина» австрийской компанией MKILLIMINATION, зажглась над улицей Пирогова вечером 19 декабря.

Читать полностью...
 
Молочноконсервный комбинат ROSHEN за 700 000 000 грн. открылся 25 апреля в Виннице
Молочноконсервный комбинат ROSHEN за 700 000 000 грн. открылся 25 апреля в ВинницеМеждународная кондитерская корпорация Roshen инвестировала около 700 млн грн в строительство в Виннице одного из крупнейших в Восточной Европе молочно-консервного комбината. Открытие комбината состоялось 25 апреля 2014 года.

Во время открытия завода владелец кондитерской корпорации Roshen, народный депутат Украины Петр Порошенко заметил, что сегодня Украина нуждается в создании новых производств по самым современным технологиям для обеспечения нового качества жизни.

Читать полностью...
 
Фонтан РОШЕН — Праздничное открытие сезона! 25 апреля 2014 г.

открытие сезона работы фонтана РОШЕН 2014 - ВинницаФонтан РОШЕН открывает сезон 2014 года!

25 апреля в 19.30 начало праздничной программы.

Выступают: Петр Порошенко, группа "Друга ріка", группа "ТІК".

Читать полностью...
 
Eastlabs ToGo в Виннице! 29 января

Eastlabs TogoВ рамках программы Eastlabs TоGo, цель которой составляет знакомство с местным сообществом, пройдет мероприятие Eastlabs ToGo Vinnitsa! Партнеры акселератора проведут менторскую сессию, посвященную бизнес модели (business model canvas), после чего будут рады услышать питчи проектов. После презентации проектов, отобранные партнерами команды, поедут в Киев, чтобы встретиться с инвестиционным комитетом и официально стать резидентами акселератора!

Eastlabs ToGo Винница пройдет 29 января в анти-кафе Равлик по адресу ул. Плеханова 15, г. Винница.

Читать полностью...
 
Бизнес-новости и реклама в Виннице и Винницкой области