События

Гипермаркет ГРОШ в Виннице11.11.2011 року об 11.00 приємна подія відбулась не тільки в житті підприємства "Аргон" - лідера роздрібної торгівлі Вінницької області, але й у жителів всього міста. У самому "серці" Вишеньки, на розі вулиць 600-річчя та Келецької відкрив свої двері новий гіпермаркет "Грош".

Під час планування та створення магазину, позиція керівництва "Аргону" була принциповою - новий "Грош" мав стати найсучаснішим закладом роздрібної торгівлі, в якому поєднувалися б прогресивні технології реалізації товарів, технології власного виробництва, технології сервісу та додаткових послуг.

Як повідомив начальник відділу маркетингу ТОВ НВП "Аргон" Сергій Поліщук, магазин задумувався і буде працювати в форматі класичного гіпермаркету, який пропонуватиме покупцям найширший асортимент продовольчих та промислових товарів за найпривабливими цінами.

ГРОШ Винница

Особливо слід відзначити потужні цехи та відділи власного виробництва гіпермаркету "Грош-600-річчя", які оснащені надсучасним високотехнологічним обладнанням провідних європейських та вітчизняних компаній. Це ж стосується і власної пекарні магазину, асортимент продукції якої задовольнить будь-які смаки і жителі Вишеньки, Сло'вянки, Поділля та інших районів міста в будь-який час зможуть поласувати свіжою запашною випічкою, яка вже давно прийшлась до смаку покупцям першого "Гроша", що на Чехова.

Особливо слід звернути увагу на унікальну довготривалу програму "Приготування у подарунок" у відділі власного виробництва магазину. З моменту відкриття, всі страви власного приготування продаються лише за ціною інгридієнтів, а приготування "Грош"покупцям дарує! Можливо, не всі зразу звернули увагу на цю акцію, що не має аналогів, адже кількість акційних пропозицій "Гроша" дуже велика, але надалі, сподіваємось, всі оцінять переваги такої програми. Набагато зручніше, а головне, економніше купувати відразу свіжі, готові, смачні страви і час, вільний від приготування, витратити на інші приємні справи.

Гипермаркет ГРОШ В ВИННИЦЕ - Открытие 11.11.2011

Цінова політика магазину також буде відповідати його формату - максимально низькі ціни, наскільки це можливо, на всі товари. Це стосується не тільки акційних пропозицій, але й всього асортименту, який налічує більше 30 000 найменувань. Сподіваємось, що жителі міста оцінять такий крок і радо скористаються привабливими цінами нового "Гроша". В наш непростий час додаткова економія буде не зайвою для кожної родини.

Удачі новому "Грошу"! Сподіваємось, він стане комфортним та успішним магазином, а для якоїсь частини жителів міста, можливо, і улюбленим!

Источник: MyVin

   

  Комментарии   

   
  0 #1 sergey 05.01.2012 19:07
  А с 01.01.12 еще больше сюрпризов для VIP клиентов(знаете сколько Вас уже за 10 лет-слова Администратора в Грош-1) - и отмена подарков на день рождения, и конец халявным пакетам, а с 01.03.12 вообще начнётся новая бонусная программа. Так можно и кучу клиентов потерять ведь не один супермаркет есть в городе. Наверное администрации стоит задуматься?
  Цитировать
   

  Добавить комментарий


  Защитный код
  Обновить  Новости / События

  Представлена Концепция развития Винницы до 2030 года: строительство нового моста, распространение электрокаров и обновление аэропорта
  25.10.2018

  Представлена Концепция развития Винницы до 2030 года: строительство нового моста, распространение электрокаров и обновление аэропорта Проект "Концепции интегрированного развития города Винница 2030" разработан и представлен на обсуждение. Документ является предпосылкой для детального планирования отраслей развития города и определяет пространственные и содержательные приоритеты на будущее десятилетие.

  Читать полностью...
   
  В ноябре состоится IT DAY Vinnytsia
  19.10.2018

  3 ноября в Виннице состоится - международная конференция IT DAY Vinnytsia3 ноября в Виннице состоится одно из главных IT-событий страны — международная конференция IT DAY Vinnytsia. Подобный формат Винница увидит впервые, он берет начало из Херсона, где IT Day впервые состоялся год назад.

  Читать полностью...
   
  Винницкая область лидирует в рейтинге доступности бизнеса
  16.10.2018

  Винницкая область возглавила рейтинг "Regional Doing Business 2018" по легкости ведения предпринимательской деятельности
  Винницкая область возглавила рейтинг "Regional Doing Business 2018" по легкости ведения предпринимательской деятельности. Также инвестиционный климат улучшился для бизнеса еще в нескольких регионах Украины.

  Читать полностью...
   
  Сервис проката велосипедов Nextbike открылся в Виннице
  12.10.2018

  Сервис проката велосипедов Nextbike открылся в ВинницеВ начале октября, Виннице заработал Nextbike — сервис проката велосипедов от стартапа из Львова. 

  Читать полностью...
   
  Social Idea Days у Вінниці — 18 жовтня
  10.10.2018

  Social Idea Days у Вінниці — 18 жовтня 2018 м.Вінниця

  Українська Соціальна Академія запрошує активну молодь, громадських діячів, соціальних підприємців, активістів, та усіх охочих змінювати своє місто на одноденну зустріч-інтенсив із соціального підприємництва.

  Читать полностью...
   
  В Виннице открыли Open Space в ЗАГСе
  09.10.2018

  В Виннице открыли Open Space в ЗАГСе
  9 октября в Виннице открыли Open Space, в рамках работы городского ЗАГСа (ул. Замостянская, 26). Это сервис регистрации актов гражданского состояния граждан европейского образца. Разместили его на первом этаже здания ЗАГСа.

  Читать полностью...
   
  В Виннице открылся крупный завод по производству холодильников
  07.10.2018

  Торгово-промышленный холдинг UBC Group (Харьков), работающий в сфере промышленности и промо-продуктов, в начале сентября ввел в Виннице в эксплуатацию первую очередь завода Green Cool по производству холодильного оборудования.

  Читать полностью...
   
  Бизнес-новости и реклама в Виннице и Винницкой области