Главная НОВОСТИ Винницкие новости Незабаром вінницькі підприємці зможуть скаржитись на контролюючі органи на спеціальному сайті


Незабаром вінницькі підприємці зможуть скаржитись на контролюючі органи на спеціальному сайті

Новости - Винницкие новости
14.10.2011

Бородач и проверки инспекторов в ВинницеТепер дозволи зможе видавати лише центр адміністративних послуг міської ради, тобто прозорий офіс. Усі дозвільні рішення, які будуть надаватись структурами поза прозорим офісом, вважатимуться заангажованими і будуть жорстко присікатись міським головою. Окрім нової концепції, для підприємців відкриють незабаром сайт, на який вони зможуть заносити інформацію про контролюючі органи. Останнім часом різко зросла кількість нарікань на інспекторів різних служб.

Бізнесменів, які виробляють продукти харчування, вітали у мерії напередодні Дня працівника харчової промисловості. Мер Володимир Гройсман називав високі цифри інвестицій, які вони принесли в економіку міста і дарував ювелірні вироби.

Окрім того, для усіх підприємців міська рада готує ще один подарунок – сайт для скарг. Там кажуть, що оформлення СПД вони зробили публічним, а як працює підприємець, тепер ніхто не знає. Мовляв, останнім часом різко збільшилась кількість необгрунтованих наїздів різних перевіряльників.

Сайт буде створений на базі такого ж ресурсу міської ради. Підприємці зможуть завантажувати відео- та аудіофайли і акти перевірок. Якщо контролюючі органи діяли незаконно – це буде поле діяльності для прокуратури.

Мер Володимир Гройсман сподівається, що контролери, збираючись до підприємців із візитом, самі на цей сайт вноситимуть свої дані. Запуск такої віртуальної книги скарг і пропозицій запланований в наступному місяці.

Источник: http://vodtrk.com.ua

     
    Бизнес-новости и реклама в Виннице и Винницкой области