Главная НОВОСТИ События 21-23 червня Вінниця відпочиватиме на фестивалі Живий Вогонь


21-23 червня Вінниця відпочиватиме на фестивалі Живий Вогонь

Новости - События
18.06.2013

ІII Міжнародний Козацький Фестиваль «ЖИВИЙ ВОГОНЬ»V-й Міжнародний фестиваль звичаєвої культури «Живий Вогонь», відбудеться 21-23 червня 2013 року у м. Вінниця на півострові Бригантина.

З 20 по 24 червня на території фестивалю буде відкритий табір «Козацька слобода». Мета табору – заохотити вінничан до життя просто неба у козацькому стилі.

Цього року планується понад 20 000 тис. глядачів та понад 2000 тис. учасників.

«Фестиваль буде представлений колективами з різних областей України: автентичний спів, танці, кобзарі, бандуристи, барди, козацькі школи бойових мистецтв, майстри ремесел та промислів, різні види майстер-класів з народної творчості. Міжнародного статусу фестивалю нададуть гості з Польщі, Білорусі, Болгарії та інших країн», – говорить Бегас Ніна виконавчий директор фестивалю.

фестиваль ЖИВОЙ ОГОНЬ 2013

Незабутні враження гостям забезпечить кінний театр, змагання воїнів середньовічної доби, старовинний обряд «толока», барабанне шоу, постріли зі справжньої козацької гармати, бій на литаврах (стародавні барабани), змагання «лава на лаву», феєричне дійство вогняного шоу та багато іншого. До речі, у всіх цих дійствах кожен бажаючий може взяти участь.

«Магія купальського свята несе з собою прадавні традиції: збір трав та квітів, плетіння вінків, пускання вогняного колеса у воду, що символізувало поєднання двох стихій води та вогню (сонця). Саме з цих днів сонце починає рухатись на зиму. Кожна дія підготовки та святкування Купала має сакральний зміст. Все це і будемо відроджувати на фестивалі», – Валентина Іванішина координатор козацько-педагогічного руху на Вінниччині.

Білоруський гурт загальновідома етно-формація «РОКАШ», у суботу буде головним гуртом сцени фестивалю. Особливого драйву нададуть сучасні етно-рок гурти: «ТАрута», «Друже музико», «Тінь Сонця», «Ларус», «Ясон», «Штандари», «Не.бо», «Друге сонце» та багато інших. Хед-лайнер проекту гурт «Мандри».

В неділю на всіх чекає кульмінаційне дійство – видобування Живого Вогню за допомогою спеціального пристрою, а саме тертям дерев’яної колоди.

У кожного буде можливість подорожувати Вінниччиною під час спеціалізованих екскурсій, відвідати історичні та архітектурні пам’ятки, музеї, плавати на катамаранах і човнах берегами мальовничого Південного Бугу, і навіть здійснити кінну прогулянку верхи.

В рамках фестивалю будуть діяти: кобзарський фестиваль, фестиваль материнства «Берегиня», історичний та козацький фестивалі.

Різноманітні конкурси, призи, нагородження, змагання, частування традиційними стравами, таборування чекає на Вас!

Незабутні враження та маса позитивних емоцій!

Приходьте і наповнюйтеся справжнім автентичним драйвом на весь рік!

«Цьогоріч плануємо провести Купала щоб було де відпочити всій родині, тому працюватимуть галявини де кожен, не залежно від віку, зможе знайти собі затишне місце та провести гарно час», громадський діяч Володимир Воловодюк.

www.festival.vn.ua

     
    Бизнес-новости и реклама в Виннице и Винницкой области