Главная НОВОСТИ События Новий ГРОШ відкрито!


Новий ГРОШ відкрито!

Новости - События
13.11.2011

Гипермаркет ГРОШ в Виннице11.11.2011 року об 11.00 приємна подія відбулась не тільки в житті підприємства "Аргон" - лідера роздрібної торгівлі Вінницької області, але й у жителів всього міста. У самому "серці" Вишеньки, на розі вулиць 600-річчя та Келецької відкрив свої двері новий гіпермаркет "Грош".

Під час планування та створення магазину, позиція керівництва "Аргону" була принциповою - новий "Грош" мав стати найсучаснішим закладом роздрібної торгівлі, в якому поєднувалися б прогресивні технології реалізації товарів, технології власного виробництва, технології сервісу та додаткових послуг.

Як повідомив начальник відділу маркетингу ТОВ НВП "Аргон" Сергій Поліщук, магазин задумувався і буде працювати в форматі класичного гіпермаркету, який пропонуватиме покупцям найширший асортимент продовольчих та промислових товарів за найпривабливими цінами.

ГРОШ Винница

Особливо слід відзначити потужні цехи та відділи власного виробництва гіпермаркету "Грош-600-річчя", які оснащені надсучасним високотехнологічним обладнанням провідних європейських та вітчизняних компаній. Це ж стосується і власної пекарні магазину, асортимент продукції якої задовольнить будь-які смаки і жителі Вишеньки, Сло'вянки, Поділля та інших районів міста в будь-який час зможуть поласувати свіжою запашною випічкою, яка вже давно прийшлась до смаку покупцям першого "Гроша", що на Чехова.

Особливо слід звернути увагу на унікальну довготривалу програму "Приготування у подарунок" у відділі власного виробництва магазину. З моменту відкриття, всі страви власного приготування продаються лише за ціною інгридієнтів, а приготування "Грош"покупцям дарує! Можливо, не всі зразу звернули увагу на цю акцію, що не має аналогів, адже кількість акційних пропозицій "Гроша" дуже велика, але надалі, сподіваємось, всі оцінять переваги такої програми. Набагато зручніше, а головне, економніше купувати відразу свіжі, готові, смачні страви і час, вільний від приготування, витратити на інші приємні справи.

Гипермаркет ГРОШ В ВИННИЦЕ - Открытие 11.11.2011

Цінова політика магазину також буде відповідати його формату - максимально низькі ціни, наскільки це можливо, на всі товари. Це стосується не тільки акційних пропозицій, але й всього асортименту, який налічує більше 30 000 найменувань. Сподіваємось, що жителі міста оцінять такий крок і радо скористаються привабливими цінами нового "Гроша". В наш непростий час додаткова економія буде не зайвою для кожної родини.

Удачі новому "Грошу"! Сподіваємось, він стане комфортним та успішним магазином, а для якоїсь частини жителів міста, можливо, і улюбленим!

Источник: MyVin

     
    Бизнес-новости и реклама в Виннице и Винницкой области