Главная НОВОСТИ События Лучшие торговые марки Подолья представляют Винниччину на выставке «Барвиста Україна – 2011»


Лучшие торговые марки Подолья представляют Винниччину на выставке «Барвиста Україна – 2011»

Новости - События
19.08.2011

герб ВинницыЗ 16 серпня в Національному комплексі «Експоцентр України» в м.Києві працює загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна – 2011»

У виставці представлені експозиції всіх регіонів України. Експозиція Вінницької області розміщена в павільйоні №2.

 

На ній представлені в формі планшетів, зразків, макетів продукції, інформаційних матеріалів, комп’ютерної графіки та фільмів промисловий та сільськогосподарський потенціали області. Заходи, що проводяться в області для підтримки вітчизняного товаровиробника, висвітлені через демонстрацію переможців обласного конкурсу «Кращі торгові марки Поділля».

Окремими темами експозиції є розкриття інвестиційної привабливості і зовнішньоекономічного потенціалу області та фотовиставка із визначними пам’ятками Вінниччини.

У відкритті загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна – 2011» взяв участь Прем'єр-міністр України М.Я.Азаров.

Знайомство з регіональними експозиціями М.Я.Азаров розпочав із огляду експозиції Вінницької області, під час якого особливо його зацікавила інформація про роботу із підтримки вітчизняного товаровиробника, що проводиться в області.

Активну участь у формуванні експозиції Вінницької області прийняли Вінницька торгово промислова палата, Вінницький краєзнавчий музей, ТОВ «Літинський м’ясокомбінат», ТОВ «Вік» Торгова марки «Приборівські ковбаси», ФОП Романчук Л.М. Никифорівецький ковбасний цех, ТОВ «Тульчин-м’ясо», Торгово-виробниче підприємство «Дубовий Гай», ВАТ «Козятинхліб», СТОВ «Обрій» с. Строїнці, Тиврівський район.

Виставкова акція триватиме до 19 серпня поточного року.

Источник: "Моя Вінниця"
За iнформацiєю: Офіційне інтернет-представництво Вінницької ОДА

     
    Бизнес-новости и реклама в Виннице и Винницкой области